REKLAMA

 

  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie

Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie 2013/03/12 15:58 #2708

  • waldano
  • waldano Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 15
  • Oklaski: -3
Witam dałem ogłoszenie o pracę ,super praca ,pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz.Proponujesz rodzinie i znajomym zmianę dostawcy energii ,bo firma ma najtańsza energie na dzień dzisiejszy w Polsce 0.25 groszy za kw ,stawka nie zmienna do końca 2015 roku ,firma płaci 10 zł za każdą podpisaną umowę.A twoi znajomi podpisując z kimś umowę dostajesz z automatu 2 zł nigdy nigdzie tak firma nie płaciła.Angażując się poważnie można zarobić kilka tys miesięcznie ale to chyba za mało co nie którym.
Odwiedziło me ogłoszenie 310 osób i max dwie osoby się zgłosiły ,to proszę niech już nikt nigdy nie narzeka na bezrobocie w powiecie.

Opis ogłoszenia;
Zatrudnimy osoby dysponujące wolnym czasem do podpisywania umów z klientem indywidualnym i firmami, gdzie produktem sprzedażowym będzie najtańsza w Polsce energia elektryczna. Wysokie stawki prowizyjne, również od utworzonej grupy.

Do zadań będzie należało :
- pozyskiwanie klientów
- podpisywanie prostych umów

Dla chętnych szkolenia.
Podstawowe szczegóły
Kontakt:
Kontakt: 501398180
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dodane przez: Gość
Ostatnio zmieniany: 2013/03/12 16:01 przez waldano.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie 2013/03/12 16:22 #2709

  • siema
  • siema Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 40
  • Thank you received: 2
  • Oklaski: -6
To co proponujesz to swego rodzaju MLM. a zapraszając kogoś do współpracy w biznesie o tym charakterze nie wystawia się ogłoszenia o pracę wiec Twój błąd.
P.S. Powiedzmy sobie szczerze, ty na tym nie zarabiasz kilku tysięcy jak wspomniałeś że jest możliwość zarobienia takich pieniędzy (chociaż nie mówię że się nie da)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie 2013/03/12 18:55 #2713

  • waldano
  • waldano Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 15
  • Oklaski: -3
nie jest to mlm ale jak to tak nazywasz to mi to nie przeszkadza,troche nie rozumiesz tego bo dziesiaty pod toba moze zarabiac dwa razy wiecej jak ty ,nie musisz tworzyc grupy zarabiaj sam na siebie po 10 zl od kazdej umowy
a gdzie maja sie dowiedziec jak nie z ogloszenia
ja nie zarabiam bo jestem kilka tygodni w firmie a energia to jeszcze swieza buleczka ktora po niedzieli idzie na sprzedaz dopiero
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie 2013/03/12 19:14 #2715

  • siema
  • siema Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 40
  • Thank you received: 2
  • Oklaski: -6
To jest MLM - marketing wielopoziomowy (Multi Level Marketing) Poczytaj trochę o tym. Chętnie Ci wyślę trochę literatury na ten temat, to zobaczysz czym dokładnie się zajmujesz, dziwne że ten, kto z Tobą podpisywał umowę nie powiedział Ci tego.
Rozumiem że 10 osoba pode mną może wygenerować większy zysk od mojego, ale nie będzie on dużo większy to po pierwsze, a po drugie jak porobisz w tym trochę czasu to zobaczysz że nie jest to do końca tak.
"ja nie zarabiam bo jestem kilka tygodni w firmie a energia to jeszcze swieza buleczka ktora po niedzieli idzie na sprzedaz dopiero "
Jesteś nie w porządku wobec osób do których skierowałeś ogłoszenie, mówiąc że można zarobić kilka tysięcy nie popierając tego jakimiś faktami albo własnym doświadczeniem. I ja nie myślę że ta firma jest jakaś zła (chociaż nie znam jej planu marketingowego) ale osoba która Ciebie zapisała, naopowiadała Ci pewnie cudów na patyku nie informując o jakichś najistotniejszych rzeczach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): recpro

Odp: Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie 2013/03/12 19:59 #2716

  • dąbrowianin
  • dąbrowianin Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 52
  • Thank you received: 19
  • Oklaski: 7
Walano, Piotrek, Wiesio - no chyba, że sprzedajesz energię z wiatraków.Tak poważnie, to namawiasz ludzi do współpracy nie mając większego pojęcia o tym co oferujesz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): recpro, Goldblum

Odp: Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie 2013/03/12 20:09 #2718

  • recpro
  • recpro Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 21
  • Thank you received: 16
  • Oklaski: 3
kolega doskonale wie co proponuje, tylko głupio chytrze stara się zachęcić innych do brudzenia rączek samemu czerpiąc zyski...
Siema - doskonale opisałeś cały proceder i nie ma co ludziom mydlić oczu...przeciez wiadomo że jest to zwykła akwizycja na rzecz dostawcy energii.. Nie jest to stała praca (na etat) a zarobki są w formie prowizji, czyli nie podpisujesz umów nie zarabiasz....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): dąbrowianin, Goldblum

Odp: Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie 2013/03/12 20:44 #2720

  • waldano
  • waldano Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 15
  • Oklaski: -3
sory ale tu w powiecie nie da sie nic zrobic super ze bedzie mozna polecic kazdemu innemu czlowiekowi w Polsce ,kilka umow dzienie idzie podpisac ale komu sie chce za 50 80 zl pracowac dziennie.
jak mozna nie znac tematu pisac bzdury jest 10 zl za umowe i ok nie musisz nikomu proponowac biznesu a moze byc chcial ze 100 zl za umowe
a gdzie placa za siedzenie to tez zmienie prace
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie 2013/03/12 23:18 #2724

  • siema
  • siema Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 40
  • Thank you received: 2
  • Oklaski: -6
MLM to nie jest akwizycja. Nie jest to także etat. To jest dobra sprawa jeśli ktoś by chciał dorobić parę groszy. Ja się takim czymś zajmuję (inna branża - nie energetyczna) udało mi się stworzyć niewielką strukturę, owszem da się zarobić trochę pieniędzy, ale na bieżące wydatki. Jeśli autor jest osobą młodą, uczącą się to ja osobiście polecam taki sposób zarabiania pieniędzy. Oprócz tego że zarobi trochę grosza, to nauczy się wielu innych rzeczy, które przydadzą mu się w przyszłości.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie 2013/03/13 09:24 #2727

  • recpro
  • recpro Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 21
  • Thank you received: 16
  • Oklaski: 3
Siema, chcesz czy nie, ale taką działalność można nazwać akwizycją.. Jeśli w Twojej literaturze nie występuje definicja słowa "akwizycja" proponuję zapytać "google"-a... wiadomym jest że w mlm nikt tego słowa nie używa i raczej będzie unikał ze względu na negatywny wydźwięk i skojarzenia...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie 2013/03/13 11:38 #2729

  • siema
  • siema Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 40
  • Thank you received: 2
  • Oklaski: -6
"(...) proponuję zapytać "google"-a"

Po tym co napisałeś to widzę że nie ma takiej potrzeby żeby ci cokolwiek tłumaczyć, skoro źródłem Twojej wiedzy jest google.
A ja za to proponuję czytać książki i poznawać doświadczonych ludzi którzy osiągnęli jakiś sukces, rozmawiać z nimi.
Ostatnio zmieniany: 2013/03/13 11:39 przez siema.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie 2013/03/13 13:20 #2732

  • recpro
  • recpro Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 21
  • Thank you received: 16
  • Oklaski: 3
nie powiedziałem że źródłem mojej wiedzy jest google, zaproponowałem Tobie byś skorzystał z najszybszej drogi do wiedzy bo widzę że kontakt z podęcznikami do ekonomii miałeś jedynie ze słyszenia, mianowicie słyszałeś że coś takiego istnieje.. a widzę że pojęcie "akwizycja" kojarzy się Tobie jedynie z panem w niebieskiej koszuli i żółtym krawacie biegającym od drzwi do drzwi sprzedając chińskie t-shirt-y czy noże ze stali nierdzewnej.... więc proponuję Ci abyś poszerzył swoją wiedzę w najszybszy i najprostszy sposób...
tłumaczyć nic mi nie musisz, wiem co to jest mlm, wiem na jakich zasadach to działa i wcale nie jestem zwolennikiem tego typu zajęcia, chociaż nie ukrywam że też można doszukac się w nim pozytywnych aspektów o których wspomniałeś w swoim komentarzu...
najbardziej rozbrajają mnie osoby które dumnie zwą się "byznesmenami" ;) a o swoim zajęciu mówią business a prawda jest taka że jest to zajęcie w jakiejś mierze dochodowe jednak na krótką metę, bez perspektyw, doraźne...
Ostatnio zmieniany: 2013/03/13 13:22 przez recpro.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie 2013/03/13 13:30 #2733

  • mmm3
  • mmm3 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Walduś frajerów szukasz,ja mam cały dzień bujać się po okolicy żeby podpisać jedną umowę albo żadnej,ludzie teraz pędzą takich cwaniaczków.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie 2013/03/14 01:24 #2743

  • mieszkaniec
  • mieszkaniec Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Posty: 30
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: 5
waldano napisał:
Witam dałem ogłoszenie o pracę ,super praca ,pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz.Proponujesz rodzinie i znajomym zmianę dostawcy energii ,bo firma ma najtańsza energie na dzień dzisiejszy w Polsce 0.25 groszy za kw ,stawka nie zmienna do końca 2015 roku ,firma płaci 10 zł za każdą podpisaną umowę.A twoi znajomi podpisując z kimś umowę dostajesz z automatu 2 zł nigdy nigdzie tak firma nie płaciła.Angażując się poważnie można zarobić kilka tys miesięcznie ale to chyba za mało co nie którym.
Odwiedziło me ogłoszenie 310 osób i max dwie osoby się zgłosiły ,to proszę niech już nikt nigdy nie narzeka na bezrobocie w powiecie.

Opis ogłoszenia;
Zatrudnimy osoby dysponujące wolnym czasem do podpisywania umów z klientem indywidualnym i firmami, gdzie produktem sprzedażowym będzie najtańsza w Polsce energia elektryczna. Wysokie stawki prowizyjne, również od utworzonej grupy.

Do zadań będzie należało :
- pozyskiwanie klientów
- podpisywanie prostych umów

Dla chętnych szkolenia.
Podstawowe szczegóły
Kontakt:
Kontakt: 501398180
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dodane przez: Gość

Jeleni szukaj w mazowieckim, jasne? To jest MLM połączony z akwizycją, czyli żaden biznes a zwykłe ścierwo. Takich ludzi się goni w całej Polsce. Napisz jaką firmę w ogóle reprezentujesz, z kim ludzie mają podpisać umowę, z firmą krzak? Jeśli ci brakuje na jedzenie to lepiej zacznij żebrać w Warszawie - więcej zarobisz. Działając w tak chaotyczny sposób, nawet kebaba w budce byś nie sprzedał

Już nie jedna osoba miała do czynienia z firmami oferującymi tańszą energię i ładnie się na tym przejechała, pamiętajcie co w tych czasach rządzi i nie dajcie sobie wmówić, że którakolwiek firma chce waszego dobra, każdej chodzi tylko o kasę, więc zanim podejmiecie decyzję to gruntownie prześwietlcie ofertę oraz zaczerpnijcie opinii o "firmie"

Cwaniaczku, tobie nie pozostało już nic innego jak zmiana rejonu działania.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Goldblum

Odp: Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie 2013/03/14 10:37 #2746

  • waldano
  • waldano Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 15
  • Oklaski: -3
super wszyscy maja prace przyczepili sie ze znajomi moga tez zarabiac na wasze konto ,ok nie to nie to sami zarabiajcie po 10 zl z umowy jak malo to prosze nie mowic ze nie mam pracy i jest to zla praca, nie ktorym moze byc stala ,nie ktorym dodatkowa.
znajda sie ludzie spoza powiatu i beda pracowac bo tu naprawde nikomu nic nie pasuje i mamy jak mamy,pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Nie mówcie mi ze jest bezrobocie w powiecie 2013/03/14 19:12 #2755

  • wonder2929
  • wonder2929 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 12
  • Thank you received: 5
  • Oklaski: 1
Waldano, jeśli to to co oferujesz nazywasz pracą w dodatku taką która może byc stałym żródłem dochodu, oczekuję od ciebie umowy o pracę z opłaconym zus-em oraz ubezpieczeniem zdrowotnym.... jak ci się wydaje, ile trzeba podpisać umów aby opłacić świadczenia socjanlne, podatek dochodowy i aby zostało coś z tego na życie??? to co proponujesz jet szukaniem frajera który g... zarobi i sie narobi..

@siema, sięgnij lepiej po fachową literaturę bo ta co czytasz typu "Jak odnieśc sukces" czy "mój pierwszy milion przed 20ką" wprowadzają Cie w błąd a doświadczeni ludzie na których sie powołujesz to chyba Ci sami co siedzą razem z Tobą w mlm i naczytali się tych samych tytułów z tą różnica że siedzą w tym 2 miesiące dłużej.... bo póki co robisz z siebie głupka !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.076 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram