REKLAMA

 

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: facebook

Odp: facebook 2013/03/17 15:21 #2804

  • przekup
  • przekup Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 29
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: -3
Witajcie Drodzy użytkownicy internetu

Szanowna redakcja isokółka.eu nie wywiera wpływu kto pod jakim nickiem lub imieniem i nazwiskiem się podpisuje. Moim zdaniem to bardzo dobra rzecz jeżeli chodzi o FB. Ja na wielu serwisach używam połącz konto za pomocą Facebook. Jeżeli ktoś chce komentować pod nickiem niech to robi sobie. Ja wolę podpisywać się imieniem i nazwiskiem ja się nie boje prawdy powiedzieć prosto w twarz. Ale jeżeli komuś to nie odpowiada to niech po prostu nie wchodzi na stronę isokolka.eu. Myślę że redakcja isokolka.eu usprawnić serwis.

Pozdrawiam Szanowną Redakcję Isokolka.eu
Temat został zablokowany.

Odp: facebook 2013/03/17 16:20 #2805

  • Manyek
  • Manyek Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 23
  • Thank you received: 15
  • Oklaski: 4
przekup napisał:
Witajcie Drodzy użytkownicy internetu

Szanowna redakcja isokółka.eu nie wywiera wpływu kto pod jakim nickiem lub imieniem i nazwiskiem się podpisuje. Moim zdaniem to bardzo dobra rzecz jeżeli chodzi o FB. Ja na wielu serwisach używam połącz konto za pomocą Facebook. Jeżeli ktoś chce komentować pod nickiem niech to robi sobie. Ja wolę podpisywać się imieniem i nazwiskiem ja się nie boje prawdy powiedzieć prosto w twarz. Ale jeżeli komuś to nie odpowiada to niech po prostu nie wchodzi na stronę isokolka.eu. Myślę że redakcja isokolka.eu usprawnić serwis.

Pozdrawiam Szanowną Redakcję Isokolka.eu

Nie wygłupiaj się z takimi teksatmi. Już nie raz miałeś okazję pokazać tu, na co Cię stać, także i tym razem też się wykazałeś: Myślę że redakcja isokolka.eu usprawnić serwis.

Zmiany - owszem, ale niech każdy ma wybór, czy chce podpisywać się pseudonimem, czy pełnymi danymi z Facebooka, czy też z innych serwisów społecznościowych. Internet to nie FB jedynie, są tysiące innych, ciekawszych miejsc, gdzie w dodatku chroni się prywatność Internautów. Dlaczego zapomniano tu np. o Twitterze, Google+ i innych tego typu? A może Administrator ma jakieś profity z tytułu wtyczki FB? Czyżby zmalały przychody z reklam? Które i tak mam całkowicie zablokowane (jest to nic innego jak niezamówiona informacja handlowa wciśnięta w każdy wolny piksel ekranu).

@przekup, dlaczego zatem tu na Forum nie chcesz się podpisać imieniem i nazwiskiem? Chociaż znalezienie Ciebie na FB też jest banalnie proste. A cały Twój profil sporo mówi o Tobie. Wymienie jedno - jesteś zapalonym miłośnikiem fotografii kolejowej, zgadza się?

To tyle moich uwag odnośnie wprowadzenia kontrowersyjnego komentowania JEDYNIE spod FB. Nawiasem mówiąc - coś spada liczba polubień portalu iSokolka na FB: www.facebook.com/isokolka.eu/likes

Do czasu wprowadzenia możliwości komentowania spod także innych serwisów, strona iSokolka przestaje mnie interesować...
Temat został zablokowany.

Odp: facebook 2013/03/17 17:00 #2806

  • admin
  • admin Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 37
  • Thank you received: 4
  • Oklaski: -8
Wyjaśniamy - czy ktoś tego chce, czy nie, to FB jest najpopularniejszym serwisem, a nie Twitter czy G+. Administrator nie ma profitów z "wtyczki z FB". Nie wiem, dlaczego interesuje się Pan przychodami z reklam, ale uspokoję Pana - nie, nie zmalały. Nie narzekamy też na liczbę "like`ów", ale też nie nabijamy jej na siłę. Duży wzrost w połowie lutego wiązał się ze sprawą uciekającej świnki.

Tak czy inaczej zapraszamy do czytania naszych tekstów.
Temat został zablokowany.

Odp: facebook 2013/03/17 19:50 #2811

  • przekup
  • przekup Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 29
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: -3
Manyek napisał:
przekup napisał:
Witajcie Drodzy użytkownicy internetu

Szanowna redakcja isokółka.eu nie wywiera wpływu kto pod jakim nickiem lub imieniem i nazwiskiem się podpisuje. Moim zdaniem to bardzo dobra rzecz jeżeli chodzi o FB. Ja na wielu serwisach używam połącz konto za pomocą Facebook. Jeżeli ktoś chce komentować pod nickiem niech to robi sobie. Ja wolę podpisywać się imieniem i nazwiskiem ja się nie boje prawdy powiedzieć prosto w twarz. Ale jeżeli komuś to nie odpowiada to niech po prostu nie wchodzi na stronę isokolka.eu. Myślę że redakcja isokolka.eu usprawnić serwis.

Pozdrawiam Szanowną Redakcję Isokolka.eu

Nie wygłupiaj się z takimi teksatmi. Już nie raz miałeś okazję pokazać tu, na co Cię stać, także i tym razem też się wykazałeś: Myślę że redakcja isokolka.eu usprawnić serwis.

Zmiany - owszem, ale niech każdy ma wybór, czy chce podpisywać się pseudonimem, czy pełnymi danymi z Facebooka, czy też z innych serwisów społecznościowych. Internet to nie FB jedynie, są tysiące innych, ciekawszych miejsc, gdzie w dodatku chroni się prywatność Internautów. Dlaczego zapomniano tu np. o Twitterze, Google+ i innych tego typu? A może Administrator ma jakieś profity z tytułu wtyczki FB? Czyżby zmalały przychody z reklam? Które i tak mam całkowicie zablokowane (jest to nic innego jak niezamówiona informacja handlowa wciśnięta w każdy wolny piksel ekranu).

@przekup, dlaczego zatem tu na Forum nie chcesz się podpisać imieniem i nazwiskiem? Chociaż znalezienie Ciebie na FB też jest banalnie proste. A cały Twój profil sporo mówi o Tobie. Wymienie jedno - jesteś zapalonym miłośnikiem fotografii kolejowej, zgadza się?

To tyle moich uwag odnośnie wprowadzenia kontrowersyjnego komentowania JEDYNIE spod FB. Nawiasem mówiąc - coś spada liczba polubień portalu iSokolka na FB: www.facebook.com/isokolka.eu/likes

Do czasu wprowadzenia możliwości komentowania spod także innych serwisów, strona iSokolka przestaje mnie interesować...

To mają ludzie wybór albo się rejestrują albo przez FB. Ale jaki nie pasuje to nie wchodź. Po drugie masz coś mojej fotografii jak ty taki mądry to pokaż swoje prace jak taki mądrala jesteś. Nie oceniaj ludzi po wyglądzie. A jeżeli coś masz do mnie tą to zakończ tą dyskusje. Szanowna Redakcjo proszę zamknąć wątek bo do niczego ona nie prowadzi. Tylko jeszcze bardziej podsyca rozmowę proszę o zamknięcie tematu i zajęcie się tym co trzeba.
Temat został zablokowany.

Odp: facebook 2013/03/17 19:52 #2812

  • Obiektywny
  • Obiektywny Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 39
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: -4
No dobra, ale co z osobami, które nie posiadają konta na facebooku? Jak wygląda sprawa z ich komentowaniem ?
@przekup: Ty to lepiej potrenuj ortografię i interpunkcję. A nie mówienie komuś prawdy w oczy i potem blokowanie na wszystkich możliwych komunikatorach i portalach oraz uciekanie na drugą stronę ulicy. W sieci to każdy kozak, ale bądź kozakiem także na żywo...
Temat został zablokowany.

Odp: facebook 2013/03/17 20:27 #2815

  • przekup
  • przekup Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 29
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: -3
Obiektywny napisał:
No dobra, ale co z osobami, które nie posiadają konta na facebooku? Jak wygląda sprawa z ich komentowaniem ?
@przekup: Ty to lepiej potrenuj ortografię i interpunkcję. A nie mówienie komuś prawdy w oczy i potem blokowanie na wszystkich możliwych komunikatorach i portalach oraz uciekanie na drugą stronę ulicy. W sieci to każdy kozak, ale bądź kozakiem także na żywo...

Ja nie uciekam na drugą stronę ulicy. Ja kozakiem nie jestem. Ja dyskusji z idiotami nie prowadzę. Tylko jak ktoś mnie zaczepia to nie zwracam uwagi i robię swoje
Temat został zablokowany.

Odp: facebook 2013/03/18 08:19 #2817

  • aga 1
  • aga 1 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 17
  • Thank you received: 3
  • Oklaski: 2
Przekup czemu masz wszystkich za idiotów ?
Temat został zablokowany.

Odp: facebook 2013/03/18 10:22 #2820

  • Peter Talbot
  • Peter Talbot Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • si vis pacem para bellum
  • Posty: 16
  • Thank you received: 2
  • Oklaski: 1
No niestety i ja zrezygnowałem z Wielkiego Brata, a teraz dupka z "komentami". Nie wiem, może redakcji tylko chodzi o ilość odsłon a nie ilość komentarzy. W sumie można rozbudowywać forum wątkami w odniesieniu do różnych artykułów.

Ale ogólnie biedą powiało..bo jak to wygląda; artykuł i zero komentarzy, smutne
si vis pacem para bellum
Temat został zablokowany.

Odp: facebook 2013/03/19 11:28 #2823

  • tristuska
  • tristuska Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 18
  • Oklaski: 0
Zawsze mi się wydawało, że o "mocy" gazety nie przesądza ilość i jakość komentarzy, ale jakość i rzetelność artykułów. Dobry tekst zawsze znajdzie swego odbiorcę, który w efekcie wywoła sensowne "komenty". Niestety w tak małej powiatowej społeczności nie wszystko wypada mówić i komentować, na pewno nie podpisując się nazwiskiem. Ot i zagadka rozwiązana. Brak możliwości komentowania poza fejsem to już inna historia, trochę to nie w porządku. Czy portal to przetrwa? Z jednej strony co zawsze lubiłam w isokółka, to nieco inny klimat w porównaniu z KP. Tam to jest dopiero "śmietnik" jeśli chodzi o komentarze i dyskusje na forum. Miedzy innymi przez możliwość pisania jako gość. Z drugiej strony nawet ja chociaż staram się, tym co piszę nikogo nie obrażać i powstrzymuję się od bezsensownych uwag czasem dziwnie się czuję bez anonimowości. To nie jest wstyd za komentarz. Ale przyzwyczailiśmy się, że nie tak wygląda życie w sieci. Tak czy siak nigdy nie zadowoli się wszystkich.
Temat został zablokowany.

Odp: facebook 2013/03/23 22:29 #2844

  • Jarek
  • Jarek Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Oklaski: 0
Piotr i gdzie są te osoby które prosiły o możliwość komentowania z pod FB. Olbrzymia większość artykułów bez komentarzy:( A te które już są jakieś takie zdawkowe, widać też że co niektóre profile z FB są „lipne". Napisałeś: „Poza tym wzorowaliśmy się na takich portalach jak chociażby dorzeczy.pl czy natemat.pl (celowo podajemy przykłady z prawej i lewej strony sceny medialnej). Dyskusja toczy się tam w najlepsze. Dlaczego nie mielibyśmy brać przykładu z największych portali?" Tylko że na tych portalach też widać że do dyskusji są używane między innymi „lipne" konta FB. Dałeś ludziom tort w postaci isokolka.eu z wisienką na górze czyli z możliwością komentowania teraz została pestka w postaci Facebooka ciężka do przełknięcia. dorzeczy.pl oraz natemat.pl od początku startu w prowadziły taki sposób komentowania. Piotrze ty zmieniasz to już po raz kolejny a jeśli chodzi o poprzedni sposób komentowania i tak część osób orientowała się kto ukrywa się pod konkretną nazwą użytkownika. Przy obecnej technice nie jesteśmy już anonimowi, jak co niektórzy sądzą komentując na różnych portalach, forach w Internecie. Ale ja wolę takie złudne poczucie anonimowości niż używania oficjalnego czy też „lipnego” konta FB do komentowania.
Temat został zablokowany.

Odp: facebook 2013/03/24 09:14 #2846

  • Jorguś
  • Jorguś Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 27
  • Thank you received: 4
  • Oklaski: -4
Oto próbka komentarza na Onecie w dziale Białystok.

Tagi: Skrzyżowania, Zmiany w ruchu, Utrudnienia na drogach, Białystok, Ulice, Drogi w Polsce
Rozmiar tekstu: duży Drukuj
Zamkną główne skrzyżowanie w Białymstoku
21 mar, 16:07 PAP
Cyt:
"Ach wy durne mongoły !!!Tylko narzekanie,żle,kiedys było lepiej....Debile forumowe-a ja uważam że Białystok się dobrze rozwija,nowe drogi ,centrum ,teraz to wygląda jak miasto i nie mamy się czego wstydzić przed turystami,a kiedyś to duża wiocha była którą właśnie Tur rządził i przez 10 lat jedna galeria na obwodówce była i dziurawe stare drogi.... zwiń"

22 mar, 09:59 | ocena: 77% | odpowiedzi: 1
odpowiedz Twój głos

No i co drogi Panie Piotrze ? Na tym portalu i wielu innych nie wpadają na taki głupi pomysł jak Pan.

A oto strona, która demaskuje taki portal społecznościowy, jak facebook. Przeczytajcie to koniecznie.
tech.wp.pl/kat,1009785,title,Wchodzisz-n...c.html?ticaid=110499
Ostatnio zmieniany: 2013/03/31 06:15 przez Jorguś.
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.085 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram