REKLAMA

 

TEMAT: Odzież używana- hurtownia

Odzież używana- hurtownia 2013/02/23 16:44 #2603

  • zadziora
  • zadziora Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Witam:) Mam pewien pomysł na drobny biznes, a mianowicie na otwarcie hurtowni odzieży używanej, mam dostęp do ubrań w UK, i to do całkiem niezłych za rozsądna cenę, transport tak samo. Jak myślicie, takie coś by mogło wypalić? jest dużo sklepów w naszym mieście, z taka odzieżą, ale mnie interesuje bardziej zaopatrywanie ich, lub założenie tez własnego takiego sklepu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Odzież używana- hurtownia 2013/02/24 20:38 #2613

  • element_przestępczy
  • element_przestępczy Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 33
  • Thank you received: 3
  • Oklaski: 1
szlugi z Białorusi zacznij wozić ;p
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Odzież używana- hurtownia 2013/02/25 14:49 #2615

  • tristuska
  • tristuska Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 18
  • Oklaski: 0
jeśli myślisz o zaopatrywaniu tylko sokólskiego rynku to niestety za mało, jeśli zorientujesz się gdzie zaopatrują się sklepy z całego regionu(dąbrowa, kuźnica itp) i była byś w stanie przebić cenowo i jakościowo ich ofertę, to wtedy masz szanse na przebicie przez najbliższy białostocki rynek takich hurtowni.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Odzież używana- hurtownia 2013/03/02 20:34 #2634

  • mieszkaniec
  • mieszkaniec Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Posty: 30
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: 5
Wszyscy ciągną szmaty z Białegostoku, z hurtowni które bez problemu można znaleźć w wyszukiwarce. Jest to totalny chłam, kilka dobrych ciuchów na worek, reszta ze zbiórek (tzw. Caritas, PCK itp.)

Jeśli chcesz robić taki biznes to recepta jest prosta; uczciwe podejście, rzetelny towar, konkurencyjne ceny i będzie OK. Najlepiej ściągać towar samodzielnie bez pośredników, wtedy koszta są mniejsze i wiesz co kupujesz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.065 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram