REKLAMA

 

TEMAT: Jaki Salon ślubny wybrać? Dziewczyny pomóżcie!

Jaki Salon ślubny wybrać? Dziewczyny pomóżcie! 2012/09/23 10:24 #1820

  • Kamila_N
  • Kamila_N Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 1
Jaki wg was jest najlepszy salon ślubny? Gdzie warto kupić suknię? Który polecacie z doświadczenia?

Głównie chodzi mi o białostockie. Wszak to tam jest największy wybór.
Ostatnio zmieniany: 2012/09/23 10:25 przez Kamila_N.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jaki Salon ślubny wybrać? Dziewczyny pomóżcie! 2012/11/08 09:00 #1933

  • Normalna
  • Normalna Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 0
To bardzo ważny i potrzebny temat na forum. Dobrze, że go podejmujesz.

Suknia ślubna to nie pizza czy buty, które kupujesz co jakiś czas. Suknię ślubną kupuje się raz w życiu i to jeden z najważniejszych zakupów! Przecież od tego zależy, jak się będziesz czuła, jak bawiła, jak wyglądała na weselu.

Osobiście wybrałam salon w Białymstoku. Przejrzałam większość stron internetowych białostockich salonów, przeszłam kilkanaście (!!!) salonów osobiście. NAPRAWDĘ ciężko jest znaleźć coś niedrogiego a szykownego.

Nieźle to wygląda w Mon Cheri, ale ceny są kosmiczne a i z obsługi nie będziecie zadowolone. Kobiety po prostu mają w d..pie klientki.

Na szczęście trafiłam na BARDZO ciekawy salon przy ul. św Rocha - Gloria. Takiego wyboru ELEGANCKICH i ekskluzywnych sukien w naprawdę przystępnych cenach nie ma chyba w całym Białymstoku.

To właśnie tam kupowałam suknię i mogę wam dziewczyny polecić z czystym sumieniem. Ja byłam szczerze zadowolona.

Bardzo ważna była też sama obsługa. Kobiety skakały nade mną żebym była zadowolona. Pomogły wybrać dodatki. Podpowiedziały kilka ważnych rzeczy a propo organizacji samego wesela. Jednym słowem: POLECAM.

Wiadomo, że nie ma co ludziom wierzyć na słowo, więc najlepiej jest sprawdzić samemu: zadzwonić i się umówić i zobaczyć, czy odpowiada

Podam wam ich stronkę:

[url=http://]http://www.gloria.net.pl/[/url]
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jaki Salon ślubny wybrać? Dziewczyny pomóżcie! 2012/11/08 13:16 #1939

  • żółwik
  • żółwik Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Od 1 grudnia w centrum handlowym przy ulicy 1 Maja w Sokółce zostanie otwarty nowy salon sukien ślubnych, dodatków
i wszystkiego co związane z tymże ważnym dniem. Na pewno będzie każda z Was znajdzie sobie coś ciekawego przy pomocy
fachowej obsługi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jaki Salon ślubny wybrać? Dziewczyny pomóżcie! 2012/12/01 09:51 #2057

  • chris
  • chris Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 85
  • Thank you received: 8
  • Oklaski: -5
Nie lepsza byłaby wypozyczalnia?Po co wydawac kasę na nowa,kreacje potrzebną na jeden raz?No chyba,ze ktos zamirza powtórke z rozrywki.Tak samo i dla panów przydałaby sie taka wypozyczalnia.Tak jak to jest w wielu krajach Europy. :) :whistle: :lol:
Ramaja,ooo,ramaja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jaki Salon ślubny wybrać? Dziewczyny pomóżcie! 2013/03/23 12:14 #2838

  • Sokólczanka
  • Sokólczanka Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 1
Ja też wybrałam salon w Białymstoku. Czemu? Proste - duży wybór, inna jakość no i można chociaż trochę ponegocjować z ceną.

Gdzie byłam? W kilku najpopularniejszych czyli na Lipowej. Straszna drożyzna, chociaż trzeba przyznać że ładne. Nie ma co jednak przepłacać za jedną noc, chociaż z drugirj strony nadmiernie oszczędzać i kupić jakąś szmatę to też głupota. No ale suknia za 5 tysięcy? To szaleństwo.

Gdzie kupiłam? W niewielkim salonie obok tzw. Spodków w Glorii. Dlaczego? Stosunek jakość/cena i miłe podejście do mnie to sprawiły ;) Czy byłam zadowolona? Czułam się w suknii świetnie na weselu. Mogę polecić, chociaż oczywiście wszystkich salonów z Białego nie znam ';)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.069 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram