REKLAMA

 

  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Skatepark

Skatepark 2012/08/30 14:04 #1678

  • Seba1993
  • Seba1993 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Witam. Moim hobby jest jazda na deskorolce. Wielu moich kolegów takze jezdzi na desce, bmx lub rolkach. Stworzyłem ten temat, zeby ludzie wypowiedzieli sie ,a mianowicie : co sądzicie na temat skateparku w sokółce ? Jedna mała rampa i funbox ( ta stojąca skrzynia na środku parku ). Całe szczęście że chociaż te przeszkody się tam znajdują. Chodzi o to że miasto mogłoby wspomóc materialnie na postawienie nowych ( bezpieczniejszych ) przeszkód. Z dnia na dzień na skateparku pojawia się wiele nowych osób ( głównie dzieciaki co sie uczą skakać na desce / bmx ). Niestety za dużo miejsca tam nie ma, jednak jakoś staramy sobie radzic. Pieniądze na nowe przeszkody przyznawane są nam juz ponad 2 lata, gdzie na ostatniej radzie, zostało powiedziane nam, że pieniądze w wysokości 40 tysięcy zostaną przekazane na orkiestre dętą. Ludzie, ja sie pytam co to za sprawiedliwość? :/ Lepiej żeby te dzieciaki miały co robić na tym skateparku, czy też znudzone mają siedzieć na miescie, gdzie za byle co mogą być ukarane mandatem przez jak to nasze ukochane włazdze ? :/
Ostatnio był temat, gdzie młodzież może spędzać czas wolny. Skatepark to idealne do tego miejsce.


Pozdrawiam, Sebastian.
Ostatnio zmieniany: 2012/08/30 14:06 przez Seba1993.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skatepark 2012/08/30 14:25 #1679

  • krezus
  • krezus Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Posty: 125
  • Thank you received: 5
  • Oklaski: -16
to co juz jest zrobione (skate park) to powinno wystarczyć.
nikt tego nie dewastuje poza młodzierzą która tam jeździ i przesiaduje.
wg mnie nic ciekawego tam niema. a tych na deskach to kilku w mieście , więc 40 000 wywalac na jakies tam podjazdy i skocznie to chyba przesada. gdybym musiał zdecydować to tez bym nie dał kasy na takie pierdołki. niech lepiej się wezmą za nauke nie koniecznie jaranie fajek, drag.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skatepark 2012/08/30 15:15 #1680

  • Seba1993
  • Seba1993 Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
mowisz ze ,, to co jest juz zrobione powinno wystarczyc ''... Tam nic nie ma... Dzieciaki co mają zajawke i chcą robić coś innego niz siedzenie pod blokiem i picie piwa, palenie fajek czy wandalizm powinny mieć miejsce w którym mogłby by się rozwijać. Myśle że jezeli zrobili by z tego prawdziwy skatepark a nie jakis badziew na odpierdziel, to siedziało by tam o wiele wiecej osob niz dotychczas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skatepark 2012/08/30 18:57 #1681

  • freddykruger
  • freddykruger Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Oklaski: 0
no tak, najlepiej to dać na nowy kościół wkońcu starych ludzi nigdy dość...
to powiedz teraz mi co młodzi ludzie mają robić w tym mieście skoro rozwijanie swoich pasji i zainteresowań jest niszczona w zarodku...
była art przychodnia w postaci malutkiego pomieszczenia to i to musiało oczywiście zostać przeznaczone na "wyższe cele", a ktoś kto robi tutaj coś innego, indywidualnego od razu jest wandalem rebelem nieukiem, nierobem i niewiadomo kim. to jest polska polska mentalność i pretensjonalne podejscie do życia... pieniądze tutaj są wydawane na pensje dla nic nie robiących śćierw którzy chyba są po to by ogrzewać tyłkiem stołki....mówisz o nauce.? teraz gdy slysze slowo 'nauka' mam na myśli tylko i wyłącznie uczenie sie dla samego siebie bo studia i wyzsze wyksztalcenie w tym kraju sa na równi z papierem toaletowym... i daj spokoj z tym 'jaraniem drag' bo już rzygać sie chce na wskutek 'otępienia mocherowego'
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skatepark 2012/08/30 21:49 #1684

  • likeabaws
  • likeabaws Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 2
+1

Dziś grając w piłke na ulicy piaskowej szanowna policja spisała kolege ze to,że ją podbijał ,a ulica nie służy do grania,przejeżdżając drugi raz policjantki groziły nam sądem rodzinnym za granie na ulicy . Gdy powiedziałem,że nie mamy gdzie grac i że burmistrrz mógłby postarac sie nad jakims boiskiem uslyszlalem odpowiedz "To nie grajcie" Gratuluje braku mózgu dla naszej służby.

Nie pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skatepark 2012/08/31 15:18 #1689

  • mieszkaniec
  • mieszkaniec Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Posty: 30
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: 5
Nie narzekajcie, powinniście się cieszyć, że burmistrz raczył wylać asfalt i zamontować jakieś przeszkody. Co do grania na ulicy - to nie jest miejsce do tego, może być niebezpiecznie. Kiedyś były inne czasy i można było pozwolić sobie na dużo więcej niż dziś ale i młodzież się zmieniła, wiecie co mam na myśli. Dorośniecie to będziecie mieli dużo poważniejsze problemy, wtedy pisanie na forum nic nie pomoże, nikt wam nie pomoże jak wy sami. Zobaczycie czego uczą na uczelniach państwowych, dowiecie się ile to kosztuje i ile wymaga poświęcenia, nerwów, czasu. Ja szukam pracy od pewnego czasu i zastanawiam się czy w ogóle w Polsce jest praca dla ludzi bez grupy inwalidzkiej i tych, których nie koniecznie interesuje zasuwanie 10 godzin dziennie na budowie na umowę zlecenie. Dowiecie się o prawdziwych problemach dopiero kiedy będziecie chcieli się usamodzielnić, kupić auto, zatankować je, opłacić, naprawić. Nie znacie prawdziwych problemów, więc dzieciaki do książek bo niedługo powrót do szkoły, uczcie się bo bez szkoły to za kilka lat nikt wam nie pozwoli nawet ulicy zamiatać, nie mówiąc już o jakimś poważniejszym "stanowisko"

PS. ten wasz skatepark jest odkryty, także nie opłaca się za bardzo inwestować bo to tylko będzie niszczeć, rdzewieć. Mamy taki klimat jaki mamy, deszcze, chłód, długa zima. Nikt nie będzie topił kasy dla kilku/kilkunastu małolatów, którzy chcą sobie pojeździć rowerem, na rolkach, na rowerze kupionym przez rodziców. Powodzenia, idźcie na "koncert" Kaliego a następnie zastanówcie się nad sobą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skatepark 2012/08/31 19:51 #1691

  • freddykruger
  • freddykruger Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Oklaski: 0
@up to co mówisz to jest takie troche szufladkowanie ludzi młodych. *(nie gadasz z 15stolatkami btw)
z twego postu moge stwierdzić że jeśli chodzi o słowo 'problem' to od razu odnosisz sie do kwestii materialnych.. fakt hajs jest ważny w życiu może niektórym najważniejszy ale bądź co bądź nie zabierajcie ludziom -młodym zajawki i sposobu spędzania wolnego czasu. czy wszystko musi się kręcić wokół hajsu? Łatwo idzie wywnioskować że nie masz jeszcze 30stki , mama nie dała tym razem na studia i musiałeś sam pracować na to by mieć te wyższe wykształcenie fakt- to sie chwali ale dlaczego pi****dolisz o swoim problemie braku znalezienia pracy? bo po panstwowych studiach- myślaleś że od razu milion pracodawców wyciągnie tobie ręce a tu fail. chłopie skąd te patrzenie z góry? nie miej los0wi za złe że jest tak a nie inaczej... no cóż bywa......
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skatepark 2012/08/31 20:01 #1692

  • mieszkaniec
  • mieszkaniec Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Posty: 30
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: 5
freddykruger napisał:
@up to co mówisz to jest takie troche szufladkowanie ludzi młodych. *(nie gadasz z 15stolatkami btw)
z twego postu moge stwierdzić że jeśli chodzi o słowo 'problem' to od razu odnosisz sie do kwestii materialnych.. fakt hajs jest ważny w życiu może niektórym najważniejszy ale bądź co bądź nie zabierajcie ludziom -młodym zajawki i sposobu spędzania wolnego czasu. czy wszystko musi się kręcić wokół hajsu? Łatwo idzie wywnioskować że nie masz jeszcze 30stki , mama nie dała tym razem na studia i musiałeś sam pracować na to by mieć te wyższe wykształcenie fakt- to sie chwali ale dlaczego pi****dolisz o swoim problemie braku znalezienia pracy? bo po panstwowych studiach- myślaleś że od razu milion pracodawców wyciągnie tobie ręce a tu fail. chłopie skąd te patrzenie z góry? nie miej los0wi za złe że jest tak a nie inaczej... no cóż bywa......

Chyba jednak piszę do 15 latka co najmniej emocjonalnego, do tego nie grzeszącego rozumem. Nie napisałem tutaj po to aby opowiadać o swoich problemach, z którymi mimo wszystko jakoś radzę a po to żeby ci uświadomić ograniczony dzieciaku, że problemów to ty jeszcze nie zaznałeś oraz że nikt nie będzie topił kilkudziesięciu tysięcy złotych na coś co będzie bądź nie będzie służyło kilku/kilkunastu nastolatkom, którym się nudzi. Jak komuś się nudzi to niech idzie do roboty, jakiejkolwiek, gwarantuję że w głowie nie będzie durnot typu ujadanie na forum na nieistotne tematy, obrażanie innych ludzi a przy tym pokazywanie swojej głupoty i niedojrzałości, tyle z mojej strony.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skatepark 2012/08/31 20:29 #1693

  • freddykruger
  • freddykruger Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Oklaski: 0
oj, a mi się wydaje że akurat trafiłem w sedno twojej hmm dość nie zawiłej osobowości i troszke zabolalo..po 1 nie wyzwałem ciebie, a ty mnie tak i po czym możesz stwierdzać ze jestem ograniczonym dzieciakiem? rzadko bywam na forum jakimkolwiek ale akurat zainteresował mnie ten temat bo wiedziałem że bedzię grono zwolennków typu "to przeciez pieniadze w błoto' 'przeciez mozna to i to' ale tak naprawde co? na co lepiej ma utopić ten hajs zarząd miasts na to by służyło to komu? starym? tak naprawde taki wydatek jest rzędu pensji pierdzącego w stołek urzędasa i to jest prawda.....nie wspominając już o łapówkach taka kwota jest kroplą w morzu...bo co , bo ludzie na chleb nie mają i mają sie ograniczać do spania srania żarcia i pracy? takim sposobem to bedziemy tylko i wylacznie niewolnikami kapitalizmu, jak juz nie jesteśmy....pozdro człowieku...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skatepark 2012/08/31 20:37 #1694

  • freddykruger
  • freddykruger Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Oklaski: 0
freddykruger napisał:
oj, a mi się wydaje że akurat trafiłem w sedno twojej hmm dość nie zawiłej osobowości i troszke zabolalo..po 1 nie wyzwałem ciebie, a ty mnie tak i po czym możesz stwierdzać ze jestem ograniczonym dzieciakiem? rzadko bywam na forum jakimkolwiek ale akurat zainteresował mnie ten temat bo wiedziałem że bedzię grono zwolennków typu "to przeciez pieniadze w błoto' 'przeciez mozna to i to' ale tak naprawde co? na co lepiej ma utopić ten hajs zarząd miasts na to by służyło to komu? starym? tak naprawde taki wydatek jest rzędu pensji pierdzącego w stołek urzędasa i to jest prawda.....nie wspominając już o łapówkach taka kwota jest kroplą w morzu...bo co , bo ludzie na chleb nie mają i mają sie ograniczać do spania srania żarcia i pracy? takim sposobem to bedziemy tylko i wylacznie niewolnikami kapitalizmu, jak juz nie jesteśmy....pozdro człowieku...

ps. co miało znaczyć 'co najmniej emocjonalnego" ? bo nie rozumiem ,fakt jestem emocjonalny ale co to ma do ładu i składu heh... dżizys ludzie ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skatepark 2012/09/01 14:45 #1714

  • pasza
  • pasza Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 14
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 3
nawet jeśli piszesz, czy też czytają Cie 15-latkowie, to co ich obchodzą Twoje problemy dorosłego życia? to ich dogoni, tymczasem chcą się spełniać w pasji, bawić i żyć, nawet dorośli mają do tego prawo
a czy na Piaskowej jest faktycznie taki ruch co by nie pokopać? Nawet jeśli większy nie trzeba ganiać samochodem 70 po terenie, a będzie bezpieczniej i każdy będzie szczęśliwy
a Wy zapaleńcy parku? może spróbujcie w prywatnych firmach? z odpadów poprodukcyjnych można coś wykombinować, w zamian za stałą reklamę na rampie np
róbcie coś i niech Wam zazdroszczą posiadania zainteresowań
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Seba1993

Odp: Skatepark 2012/09/02 13:48 #1724

  • krezus
  • krezus Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Posty: 125
  • Thank you received: 5
  • Oklaski: -16
życzę powodzenia w zatrudnieniu wszystkim nieukom. olewatorom
w zasadzie do łopaty tez potrzebują, jak i do spawania mig-mag w pewnej firmie

a skate park jak i art przychodnia której już niema (i bardzo dobrze) :D to dla małej grupy ludzi,
nie uszczęśliwisz wszystkich
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skatepark 2012/09/02 15:12 #1725

  • Santos
  • Santos Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Thank you received: 2
  • Oklaski: 1
krezus napisał:
nikt tego nie dewastuje poza młodzieRZą która tam jeździ i przesiaduje.
krezus napisał:
życzę powodzenia w zatrudnieniu wszystkim nieukom. olewatorom
w zasadzie do łopaty tez potrzebują, jak i do spawania mig-mag w pewnej firmie

nie dość że hipokryta to jeszcze debilne argumenty


A co do tematu, skatepark jest jak najbardziej potrzebny, młodzież zajmuje się czymś innym niż bezczynne przesiadywanie pod blokiem, niech rozwijają swoje pasje.
Ostatnio zmieniany: 2012/09/02 15:13 przez Santos.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Moody, Seba1993

Odp: Skatepark 2012/09/02 16:03 #1726

  • krezus
  • krezus Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Posty: 125
  • Thank you received: 5
  • Oklaski: -16
santos,
czasami normalny przekaz informacji nie dociera do 1 szarej komórki
powiedzenie wprost i dosadnie , czasami pomaga nie koniecznie zawsze.

a ja uważam że ten skatepark to ściema. dla 15 rolkowców .
Ostatnio zmieniany: 2012/09/02 16:03 przez krezus.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skatepark 2012/09/05 13:25 #1750

  • Moody
  • Moody Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 20
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: -2
Krezus, Tobie zawsze wiatr w oczy albo nóż w plecy.
Ja nie chodzę na skatepark, nie jeżdżę na desce ani na rolkach. Ale uważam za dobrą rzecz istnienie czegoś takiego. Szkoda tylko, że tam taka ubożyzna. Kto jeździ lub jest blisko tego to wie co mam na myśli. Ale zamiast na rozbudowę skateparku pieniądze poszły albo na orkiestrę (no właśnie, gdzie ona jest, co z nią?) albo inne....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.074 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram