Wiadomości

 

 

iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego już działa

(iSokolka.eu)Będziemy informować, informować i jeszcze raz informować.

Sokółka nie miała do tej pory szczęścia do profesjonalnej gazety. I właśnie zmienia się to. Oddajemy do Waszej dyspozycji portal poświęcony sprawom mieszkańców sokólskiego powiatu. Na razie możecie tu znaleźć zaledwie kilka tekstów, ale zapewniamy, że z każdym dniem będzie lepiej.

Nie jesteśmy od pouczania, czy wskazywania palcem właściwej drogi. Chcemy zapewnić Wam profesjonalny i szybki dostęp do informacji z lokalnego podwórka. Internet takie możliwości daje. I na pewno z tego skorzystamy. Chcemy pisać o rzeczach ważnych dla zwyczajnych ludzi, o ich troskach, ale i radościach, o tym, jak rozwija się Sokólszczyzna, ale co jeszcze trzeba tu zmienić. Dołożymy wszelkich starań, aby już wkrótce był to Wasz ulubiony portal.

Liczymy też na to, że będziecie go współredagować. Wystarczy krótki mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) z informacją o interesującym zdarzeniu, ciekawej historii, by nasz dziennikarz zgłosił się do Was. Liczymy też na Wasze zdjęcia i materiały wideo. Jeżeli życie zmusiło Was do emigracji, też piszcie. Dajcie znać, jak żyje się Wam w „Londku”, czy Manchesterze, pozdrawiajcie znajomych. Ta strona także temu ma służyć.

Na witrynie znajdziecie forum. Zachęcamy do dyskusji i... rejestracji, bowiem niezarejestrowani użytkownicy mogą tylko czytać wpisy. Dlaczego takie rozwiązanie? Żeby ukrócić chamstwo, od którego i tak roi się w sieci. Teksty można komentować i tu rejestracja nie jest potrzebna, wystarczy podać swój nick/imię oraz adres e-mail.

Chętni mogą też dodawać ogłoszenia drobne. Będą one dostępne w portalu przez 14 dni.

Zapraszamy też reklamodawców. Lokalna gazeta internetowa to - w naszym szczerym przekonaniu - najlepsze miejsce do reklamowania swoich produktów i usług.

Ciekawi jesteśmy Waszych opinii. Jak podoba Wam się iSokolka.eu? Czego tu jeszcze brakuje? Czekamy na Wasze wpisy oraz maile.

Mamy nadzieję, że wspólnie z Wami przeżyjemy fascynującą przygodę.

Redakcja iSokolka.eu


Dawna Sokólszczyzna

  • Biedronka, 2007 rok

Szybkie newsy

Sonda

Czy w województwie podlaskim powinno zostać wybudowane lotnisko?

Facebook

Instagram

Pogoda

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.