Wiadomości

 

 

Wybory miss Europarady i koncerty wielkiej orkiestry [FOTO, WIDEO]

Marta Kuzmiak ujęła jury brawurowo wykonaną piosenką (iSokolka.eu)Marta Kuzmiak ze Lwowa została miss XI Europarady Orkiestr Dętych w Suchowoli. - To naprawdę świetna sprawa - powiedziała nam 13-latka.

Misska ujęła jury brawurowo wykonaną piosenką "New York, New York". Marta - jak nam przyznała - od pięciu lat udziela się w lwowskiej grupie. Miss publiczności wybrano dziewczynę z Włoch, choć rywalizacja była bardzo wyrównana. Zebrani podczas dzisiejszych koncertów mogli podziwiać także występy Euroorkiestry. Młodzi muzycy świetnie się ze sobą rozumieli, a standardy w ich wykonaniu były porywające.

- Europarada odbyła się po raz jedenasty. Bardzo się cieszymy, że dotarły do nas zespoły z tak różnych stron Europy, jak chociażby grypa z Cisternino we Włoszech. Niektórzy mogli narzekać na to, że mieliśmy w tym roku o dwa zespoły mniej niż wcześniej, ale wszystko to są koszty - przyznała Anna Żywno, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Suchowoli.

Szyków organizatorom popsuł nieco deszcz, który próbował rozprawić się z publicznością. Na szczęście tuż przed wyborami miss niebo nad Suchowolą wypogodziło się. Europaradę zakończył występ grupy Effect oraz pokaz fajerwerków.

(is)

Europarada 2013 w Suchowoli. Zdjęcia:

Europarada Orkiestr Dętych 2013. Wideo:


Dawna Sokólszczyzna

  • image001

Szybkie newsy

Sonda

Czy w województwie podlaskim powinno zostać wybudowane lotnisko?

Facebook

Instagram

Pogoda

 © iSokolka.eu. Internetowa gazeta powiatu sokólskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kontakt z redakcją: redakcja@iSokolka.eu, kontakt z działem handlowym: reklama@iSokolka.eu.