REKLAMA

 

  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Biuro rachunkowe w Dąbrowie Białostockiej?

Odp: Biuro rachunkowe w Dąbrowie Białostockiej? 2013/04/12 08:59 #2877

  • ksiegowosc.mobilna
  • ksiegowosc.mobilna Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 10
  • Oklaski: 0
Nie interesują mnie otwarte ręce SM, wolę pracować sama na siebie niż, żeby mój potencjał marnował się w takiej placówce, na którą każdy psioczy. A poza tym zawsze łatwiej jest krytykować i wątpię żeby podwyżki w SM zależały od pracujących tam księgowych. No ale ludzie zawsze wiedzą swoje. Poza tym w ogóle nie znam placówki więc proponuję zainteresować się osobami zarządzającymi.

A co do usług z polecenia, to jest najlepsze rozwiązanie. Zastanawiam się tylko z jakiego powodu mi to wytykasz.

Poza tym Droga Mieszkanko, też się nie przedstawiłaś, a to Ty jesteś gościem na moim forum. Jako Gość powinnaś pierwsza to uczynić. Ale nie martw się, nie oczekuję tego. Jeśli masz jakiś problem natury podatkowej to zapraszam.

Czasami warto komuś zaufać, nikt Tu nie namawia nikogo do podpisania Cyrografu. Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Biuro rachunkowe w Dąbrowie Białostockiej? 2013/04/14 13:54 #2882

  • Mieszk@nk@
  • Mieszk@nk@ Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 40
  • Thank you received: 11
  • Oklaski: 0
Nic ci nie wytykam, po prostu ja bym nie poszła do księgowej "z ulicy" tylko do takiej, z której znajomi są zadowoleni. To moje subiektywne odczucie nie musisz się nim kierować. Ale też proszę mnie nie obrażać!

Nie wiedziałam że forum iSokółka.eu to twoje forum. Co najwyżej może być temat założony przez Ciebie. Co innego, że skoro robisz sobie "reklamę" która jest zakazana regulaminem forum. Wypadało by się przedstawić - w sensie. Nazywam się tak i tak prowadzę taka i taką firmę, jeżeli ktoś ma ochotę, za darmo udzielę porady z rachunkowości na PW. Sens tego jest chyba jasny i klarowny. Anonimowo to sobie można umówić się na flaszkę, a nie na porady z rachunkowości.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Biuro rachunkowe w Dąbrowie Białostockiej? 2013/04/14 15:33 #2883

  • ksiegowosc.mobilna
  • ksiegowosc.mobilna Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 10
  • Oklaski: 0
Droga Mieszkanko, w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego aż takie emocje wzbudza w Tobie (i tu się poprawię) akurat ten temat forum. Straszysz mnie jakimś łamaniem regulaminu, wyzywasz od księgowych z "ulicy". Nie wiem jaki masz w tym cel. To, że masz takie a nie inne zdanie, to Twoja sprawa, wypowiedziałaś się to ok. Z mojej strony też padła odpowiedź bo mam takie prawo. Po prostu wrzuć na luz. I daj innym wyrazić swoje zdanie. Razi Cię to, że ktoś może uzyskać na tym forum podpowiedź bądź rozwiązanie swojego problemu? Czy to, że uzyska ją za darmo? Istnieją różne fora o tej tematyce, więc jeszcze jedno nie zaszkodzi? No chyba, że zaszkodzi tym, którzy poza siecią kasują za takie porady 50-100zł. I wówczas Twoja "nadprodukcja" byłaby zrozumiała i wytłumaczona. A na koniec przytoczę słowa z poprzedniej wypowiedzi, do których proszę o komentarz.

"..... Ale też proszę mnie nie obrażać!"

Proszę o sprostowanie, w którym dokładnie zdaniu bądź słowie została Pani obrażona? Wówczas naturalnie przeproszę. Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Biuro rachunkowe w Dąbrowie Białostockiej? 2013/04/17 14:52 #2888

  • Mieszk@nk@
  • Mieszk@nk@ Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 40
  • Thank you received: 11
  • Oklaski: 0
Przeczytaj mój pierwszy post. Nie chciałam Cię urazić niczym. Sama napisałaś:

"A co do usług z polecenia, to jest najlepsze rozwiązanie. Zastanawiam się tylko z jakiego powodu mi to wytykasz. "

Jeszcze raz napiszę. Moim zdaniem księgową się poleca. Ludzie nie trafiają na takie usługi "z ulicy". To moje zdanie, każdy może mieć inne. I nie zarzucam Ci w tym momencie NIC! Nie mam też żadnego celu to pisząc, ponieważ nie prowadzę, nie prowadziłam i prowadzić nie będę takich usług. Twoje przedstawienie się, pomogło by Ci tylko i wyłącznie. Na ten czas jesteś anonimowa, jeżeli ktoś cię zna i wie że jesteś tzw. "solidna firma", napisał by tutaj: "Znam, polecam itp". Dlatego też mój post miał taką, a nie inną treść.

Przeczytaj go jeszcze raz ze zrozumieniem moich CZYSTYCH intencji.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Biuro rachunkowe w Dąbrowie Białostockiej? 2013/04/17 15:40 #2889

  • geodeta
  • geodeta Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 22
  • Thank you received: 10
  • Oklaski: 9
i właśnie za usługi z polecenia córka borysewicza dostała ostatnio wyrok... :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.064 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram