REKLAMA

 

TEMAT: Szpital - dojenie pracowników

Szpital - dojenie pracowników 2013/01/28 17:15 #2470

  • Gerard
  • Gerard Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 0
Wreszcie dyrektor znalazł sponsora, swoich pracowników.Jakiś czas temu zabrał im fundusz socjalny a teraz chce im zabrać 10% z ich minimalnej pensji krajowej.Nie dość że chce rozłożyć szpital na łopatki to jeszcze chce dać popalić swoim pracownikom na koniec, żeby go dobrze zapamiętali.Cały czas wymaga od pracowników żeby się wyrzekli tamtego i owego i nic mu nie wychodzi,jeszcze trochę to karze im się wyrzeknąć swoich pensji w ogóle. Pogratulować tylko takiego dyrektora.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): monikaa

Odp: Szpital - dojenie pracowników 2013/01/28 19:49 #2472

  • dąbrowianin
  • dąbrowianin Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 52
  • Thank you received: 19
  • Oklaski: 7
Gerard, jeśli z minimalnej krajowej to i tak miliona nie nazbiera na pokrycie zadłużenia. Mam nadzieję, że jak pracownikom to i sobie też pomniejszy np. o 50%. A co na to związki zawodowe i najbardziej energiczna działaczka związkowa jak Pani Teresa N..Współczuję pracownikom z powodu chudszego portfela i takiego dyrektora.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): monikaa

Odp: Szpital - dojenie pracowników 2013/01/28 20:12 #2473

  • Mała
  • Mała Avatar
Wspomnijcie jeszcze o wysokości płacy lekarzy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Szpital - dojenie pracowników 2013/02/26 08:37 #2618

  • geodeta
  • geodeta Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 22
  • Thank you received: 10
  • Oklaski: 9
"Trwają negocjacje dotyczące zwolnień grupowych ze związkami zawodowymi w szpitalu w Dąbrowie Białostockiej. Zgodnie z planem dyrekcji zakładu, pracę w najbliższym czasie ma tu stracić ok. 30 osób (czyli 20 proc. załogi).
Szpital w Dąbrowie Białostockiej jest w bardzo złej kondycji finansowej
Związkowcy walczą o to, aby zwolnienia personelu były jak najmniejsze. Dzisiaj kolejna tura rozmów. Wiadomo już natomiast, że chirurgia przestanie tu działać w maju."- To z wczorajszej Współczesnej, więc starostwo już pobłogosławiło zamknięcie chirurgii i zwolnienie tylu osób? A niedawno pisali,że starosta nie pozwoli na zwolnienia i zamykanie czegokolwiek w szpitalu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Szpital - dojenie pracowników 2013/03/01 21:02 #2627

  • wdzięczny pacjent z Warsz
  • wdzięczny pacjent z Warsz Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 0
Kilka lat temu przebywałem w tamtym rejonie i musiałem skorzystać z pomocy chirurga.
Pani chirurg wykazała się pełnym profesjonalizmem i fachowością, za co jestem jej ogromnie wdzięczny
Życzyłbym sobie tylko takich lekarzy, stąd moje ogromne zdziwienie, że ktoś chce ten oddział zlikwidować
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): chris

Odp: Szpital - dojenie pracowników 2013/03/07 19:57 #2678

  • chris
  • chris Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 85
  • Thank you received: 8
  • Oklaski: -5
mam tu ciekawszy tekst.
Ramaja,ooo,ramaja.
Ostatnio zmieniany: 2013/03/07 19:58 przez chris. Powód: zapomniałem czegos.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Szpital - dojenie pracowników 2013/03/07 21:44 #2681

  • Mała
  • Mała Avatar
Świetne posunięcie - zwolnić dyrektora i mieć nadzieję, że ten statek jakoś dodryfuje. Tylko dokąd? Oby do jesieni 2014!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Szpital - dojenie pracowników 2013/03/07 22:15 #2682

  • chris
  • chris Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 85
  • Thank you received: 8
  • Oklaski: -5
Gerard napisał:
Wreszcie dyrektor znalazł sponsora, swoich pracowników.Jakiś czas temu zabrał im fundusz socjalny a teraz chce im zabrać 10% z ich minimalnej pensji krajowej.Nie dość że chce rozłożyć szpital na łopatki to jeszcze chce dać popalić swoim pracownikom na koniec, żeby go dobrze zapamiętali.Cały czas wymaga od pracowników żeby się wyrzekli tamtego i owego i nic mu nie wychodzi,jeszcze trochę to karze im się wyrzeknąć swoich pensji w ogóle. Pogratulować tylko takiego dyrektora.
A ile procent dokłada pan dyrektor?Jakos cisza na ten temat. :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Ramaja,ooo,ramaja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Szpital - dojenie pracowników 2013/03/23 12:18 #2841

  • Sokólczanka
  • Sokólczanka Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 1
Ciekawe ile jeszcze ten szpital pociągnie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Szpital - dojenie pracowników 2013/04/11 12:43 #2868

  • chris
  • chris Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 85
  • Thank you received: 8
  • Oklaski: -5
Czy to prawda,że na remont mieszkania w Suchowoli p.Gniazdowskiego poszło z budżetu 30 tys.?Tak sie mówi,może ktos jest w temacie i ma lepsze informacje? :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Ramaja,ooo,ramaja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Mieszk@nk@

Odp: Szpital - dojenie pracowników 2013/04/11 22:25 #2874

  • Mieszk@nk@
  • Mieszk@nk@ Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 40
  • Thank you received: 11
  • Oklaski: 0
Niestety smutna prawda.

Ale już kolejny dyrektor będzie miał wyremontowane.

Tak, że nie łam się :sick:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Szpital - dojenie pracowników 2013/04/12 08:48 #2876

  • geodeta
  • geodeta Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 22
  • Thank you received: 10
  • Oklaski: 9
Cytata:- "Zapewne będą kolejne wybory dyrektora. Ale to daleka droga. Trzeba też pamiętać, że decyzja nie jest wiążąca dla Zarządu Powiatu, który podejmuje ostateczną decyzję w tej sprawie.

- Nie otrzymałam jeszcze uchwały Rady Społecznej, muszę zobaczyć, jak ona wygląda. Przewodniczącym Zarządu jest pan starosta i to on zwołuje posiedzenia. Na pewno jeszcze w kwietniu będziemy omawiać ten temat - stwierdza Alicja Rysiejko. - Z tego, co wiem, dyrektor nie wstrzymał wypowiedzeń. Pracownicy mają więc wypowiedzenia, większość - z 3-miesięcznym okresem. A kontrakt na chirurgię? Jest tak, jak było. A więc oddział funkcjonuje do 7 maja. :cheer: :cheer: :cheer:

- Czy cofnięcie wypowiedzeń byłoby możliwe? - pytamy. - Składa je dyrektor i od niego zależą sprawy pracownicze. Mam jednak nadzieję, że mimo wszystko cofnięcie wypowiedzeń jest możliwe - odpowiada wicestarosta powiatu sokólskiego."
I po co chodzić na kabaret czy do cyrku, wystarczy posłuchać wypowiedzi naszej "przedstawicielki dąbrowskiej" w powiecie, zajmującej się o ironio służbą zdrowia. -Uchwała nie wiem jak wygląda! A kontrakt na chirurgię ?... dżizus litości... :S
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.686 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram