REKLAMA

 

TEMAT: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie

spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/02 17:12 #165

  • piotrek
  • piotrek Avatar
zaczynamy tu tematy zale itp na temat naszej idealnej spoldzielni mieszkaniowej w dabrowie bial
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/04 13:19 #176

  • piotrek
  • piotrek Avatar
nie wiem jaka jest przyczyna ze nikt nie pisze prawdy a wielu jest ciekawskich do czytania do czytania to moge wkleic tu ksiazke telefoniczna z calego podlasia ja nie jestem czlonkiem spoldzieli z czego bardzo ubolewam bo wszyscy by widzieli kto za czym glosowal i co sie dzieje w sm a tak nik nic nie wie gryzenia powiedzial pracownikom ze nie maja prawa mowic ile zarabiaja bo on zarabia kolosalna sume 6500 bruto czyli rocznie kosmiczna sume 70.000tys zl pytam za co nie maja prawa ubiegac sie o unijne pieniadze czyli nie pisza wnioskow ale wam mieszkancy sm widze jest to na reke pytam was czy nie znalazby sie ktos na te miejsce na do 3000 tys brutto miesiecznie a ta rada kazdego roku jeszcze chyba cos podnosi to jest nie do zakceptowania bo nikogo nie ma w radzie zeby zalezalo na mieszkancach oprocz giedzia i jego kolegi wszystkim zalezy na dobrych relacjach z gryzenia w kinie z placzem mowil ze odchodzi zlozyl wymowienie i co nawet na dzien nie odszedl to kpiny ciekawo jak sie tu wytlumaczy z tego bo czyta te fora a was prosze piszcie na temat sm i zrobmy wrescie porzadki to jest wasza firma i wy macie wladze i to wy powiniscie im dyktowac ile na wyplaty a jak nie to dziesiatki ludzi sa na ich miejsce idzie kryzes przeciez
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/05 19:06 #184

  • smiechu warte
  • smiechu warte Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 13
  • Oklaski: -1
powiedział bym "Panie Piotrze" ale na to trzeba mieć wygląd i trochę...:) a po pierwsze to człowieku naucz się pisać na klawiaturze bo już analfabeta lepiej pisze. Po drugie to nikt nie chce zadawać się z takim jak Ty bo to tylko strata czasu...
A tak w ogóle to może nic się nie odzywaj jeśli chodzi o zarobki innych ludzi a patrz na swoje...one zależą też i od wykształcenia...a Ty jakim wykształceniem możesz sie pochwalić?? a jeśli chodzi o dotacje z unii na różne rzeczy dla mieszkańców to może jedynie starać się tylko gmina a nie spółdzielnia....więc jesteś chyba na bakier ze znajomości prawa unijnego:D
a tak apropo...to czemu na forum nie piszesz o swoich wybrykach pod społdzielnia jakie robiłeś pewien czas temu??? o taczce itp
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/05 19:46 #192

  • piotrek
  • piotrek Avatar
pan ma jak mysle moze to pan ... pisze a jak nie to masz imie i nazwisko to jest straszne czlowiek mowi prawde nie boi sie prawdy a tu z kazdej strony docinki nie sprawuje wladzy i nie zycze takich tekstow widzis analfabeta a jaki mlyn robi to cos jedno z drugim nie idzie w parze za to z panem chca sie zadawac siedzi pan na swoim stolku ale mysle ze juz nie dlugo mam wyksztalcenie srednie ale nikogo nie oszukalem i nie dzialalem finasowe na krzywde innych majac kase w jakims stopniu dzielilem sie z biednymi itp przeciez napisalem madralo ze dla pana g wystarczy 2500 bruto bo przeciez nic nie robi nie moze ubiegac sie o kase z uni i pisac dlugich wnioskow tylko na policje latac zeby komus zamknac usta jak ktos nie w temacie z taczka taczka zrobila kariere w naszej idealnej dabrowie fakt ze pan g odrazu zadzwonil na swoj tel zaufania do przyjaciela na numer 997 i musialem zabrac nie dalem za wygrana taczka stanela zapieta do mego auta zawsze na zebranie przychodzilo max 30 osob taczka zrobila kariere i przywiozla 200 osob ale zal ze niekogo nie wywiozla ale to kwestia kilku miesiecy i czlonkowie kilka osob slyszale ze wywioza sm nie mogla pomiescic ludzi ludzie w korytarzu stali a za rok zrobili w lotosiku ale taczki rolnik mi nie pozyczyl i co 100 osob i co dowiedziales sie prawdy bo tylko prawda moze nas wyzwolic
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/05 19:57 #194

  • smiechu warte
  • smiechu warte Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 13
  • Oklaski: -1
....skoro panu g wystarczy 2500 to Tobie pewnie za obgadywanie innych i wożenie sie samochodem i krakaniem na CB radiu wystarczy 1 gr prawda?? a taczka zrobila kariere...bo byles wysmiewany przez cala dabrowe...
dam Ci dobra propozycje...startuj na prezydenta polski...tylko nie zapomnij wsiąść z sobą taczki, bo nie bedziesz miał czym wrócić ze swego komitetu wyborczego...patrz bo jak tel zaufania nie podziala "997" to inni ludzie będą dzwonili na inny nr... który działa na 10 km za Białymstokiem...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/05 21:14 #200

  • piotrek
  • piotrek Avatar
moze ktos ma namiary kto to jest ten pod tym nikiem bo to zalosne 2500 na dabrowe to gorna stawka zapytaj mieszkancow mnie nie musisz to jak to taczka wysmiana a skad 200 osob ludzie trzymajcie jak tak tu mozna pisac nie poradzil bym nawet na stanowisku dabrowskiego burmistrza ale juz papierki podpisywac jako prezes w sm to nawet za 1500 tys moglbym i jak ludzie wybiora na radnego juz dzis mowie ze polowe oddam biednej rodzinie z ul 1000 lecia i jak zostanie to jeszcze jakies i zebym z tego miejsca nie wstal jak tego nie dotrzymam slowa kiedys chyba tylko maniek gromak pol oddawal
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/07 18:13 #213

  • piotrek
  • piotrek Avatar
,,spoldzielnia mieszkaniowa wylewa olej opalowy przez okno"
dochodza do mnie glosy ze na gienka ludzie maja saune w zimie w domu to jest sytulacja ktora nie moze trwac ani dnia dluzej pracownicy sm chyba nie radza ze swoimi obowiazkami moze dobrze by bylo pojsc na emeryture i odpoczac a dac mlodym pole do dzialania rozwiazac sm a zrobic wspolnote ludzie nie wytrzymujac takich temperatur otwieraja okna a wy wszyscy nie zdajecie sobie sprawy ile tysiecy zlotych idzie bez potrzeby przez komin powtarzam kilka tysiecy na dobe mozna by bylo oszczedzic dobrze zeby zawiazal sie komitet wierni i sprawiedliwi dla mieszkancow sm i beda tego pilnowac beda patrzec ile jest w fakturze i ile cysterna wlewa opalu czy tam jest wszystko ok nie twierdze ze jest nie ok ale trzeba tego pilnowac to raptem raz na tydzien przyjezdza cysterna lub duzo rzadziej dzwoncie jak wam jest za cieplo albo jak widzicie ze sa otwierane okna znow idzie czynsz o zl za metr chyba to moze was nauczy pozdrawiam moge wam pomoc mimo ze nie jestem czlonkiem sm ale nie dam rady na to patrzec zalatwcie mi wejsciowki na obrady rady to pozniej bede tu opisywal co sie dzialo wezcie to do serca i zaczyjacie cos robic bo kolejne kilka tysiecy wylecialo niepotrzebnie przez komin dzis i wyleci jutro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/08 18:22 #215

  • parafianka
  • parafianka Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 27
  • Thank you received: 5
  • Oklaski: 3
Pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie na temat SM. Jestem mieszkanką bloku i muszę przyznać, że warunki mamy znakomite. Jest ciepło, czysto i przytulnie. To, że wietrzymy swoje mieszkania nie oznacza wcale, że SM wylewa olej przez komin. Pan P nie wietrzy widocznie mieszkania ( nie chciałabym w takim razie poczuć zapachu wnętrza ) i nie wie, że to wskazane dla zdrowia ( co mnie dziwi, gdyż ma za żonę kobietę ze służby zdrowia ) Poza tym jeśli chodzi o Pana G. to muszę przyznać, że przez Niego właśnie Sm przeżywa okres świetności :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/08 21:15 #216

  • piotrek
  • piotrek Avatar
z ktorej pani parafii hi hi pani ma chyba drewniane okna ze musi otwierac a nie wentylowac tak jak w plastikach to juz pania pocieszam ze czynsz idzie o 1 zl ale
co tam dla pani czlowiek z kasa sie nie liczy jak zabraknie to pozyczy oj to zapraszam pania w swoje skromne progi z czujnikiem zapachowym jaki okres spoldzielnia przezywa wstecznosci to tak
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/09 19:40 #219

  • piotrek
  • piotrek Avatar
witam po latach cisza nic sie nie dzieje a jak jest cisza to diabel nie spi mieszkancy spoldzieli mieszkaniowej czy wy wogole wiecie ze macie wieksza wladze jak prezes pracownicy rada zarzad zeby was by nie bylo to i ich by nie bylo to wy jestescie wladza wykonawcza w tej firmie i to wy powinniscie dyktowac co jak za ile i kiedy a jest to tak proste do zrobienia ze szok bez waszej kasiorki ci nad wami nic nie zrobia jedynie moga poplakac a wiec zawiazuje sie komitet sprawiedliwi dla mieszkancow blokow sm i nie placicie za czynsz gdyby was byla grupka kilkudziesieciu ludzi to byscie osiagneli swoje juz po pierwszej nie wplacie czynszu tak mi sie wydaje takie rozwiazanie przyszlo mi do glowy jak bym w ktores kwestii sie pomylil wybaczcie szkoda ze kazdy czyta a nikt nie pisze to swiadczy o zangazowaniu ludzi w dobro zbiorowe albo lud ma juz dosc wladzy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/16 21:56 #232

  • sosna_db
  • sosna_db Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
hehe dziś przyszła kartka ze sm że czynsz podwyższaja ;p
80 zł z groszami u mnie do góry podwyzki za 47m2 mieszkanie
ja pytam sie jak zyć jak wsio do góry a pobory w dół???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/17 09:54 #233

  • piotrek
  • piotrek Avatar
ciekaw jestem ile jeszcze podwyzek wytrzymacie ja juz bym dawno zebral grupe i rozwiazal sm i byly by wkoncu oszczednosci spore
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/18 14:22 #234

  • parafianka
  • parafianka Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 27
  • Thank you received: 5
  • Oklaski: 3
Panie Piotrze...
Zacznjimy od małej prośby, pisz Pan zachowując interpunkcję, bo niczego nie można zrozumieć. Piszesz Pan takie pierdoły, że zostaje tylko sie z nich śmiać. Piszesz Pan jaki to jesteś wielce wierzący, modlący itd a na forum buntujesz ludzi. Pytam sie czy gdzieś zostało napisane, że buntującym droga do nieba będzie otwarta, bo jeśli tak to ja sie też przyłączę. Zawsze to bliżej św.Piotra :)
Jeśli chodzi Panu o podwyżki to muszę zasmucić... one były, są i będą bo cały czas cos idzie w górę, ale jak widać ludziom Pańskiego pokroju trudno to zrozumieć ;P
Jeśli jest Pan taki antypodwyżkowy to należałoby też zaliczyć biedronkę, bo ostatnio pomarańcze poszły o całe 20gr w górę. No i masz Pan kolejne zadanie :) Ale przecież dla chcącego nic trudnego :)
Nie wiem tylko dlaczego Pan cały czas tak miesza z błotem tą spółdzielnie, przecież nawet nie jest Pan członkiem sm. Aj proszę Pana wez sie Pan za porządną robotę. Ja bym zaczeła jeszcze jeden wątek, a dokładnie wątek pt.: Ile zarabiają lekarze? Ciekawa jestem co tam Pan napisze hmmm... Pozdrawiam i Wesołych świąt :)))))))))
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/18 15:07 #235

  • piotrek
  • piotrek Avatar
a pani to zastepca prezesa czy moze sam prezes jak nie rozumiesz to nie czytaj bo ci sie podoba nasza..... sm nie buntuje tylko trzeba podziekowac za wspaniala prace pracownikom sm i zatrudnic nowych na poczatku za pol stawki czyli dla bosa ze 3 tys bedzie wielu chetnych itd dokad beda placic krocie na wynagrodzenie dosc kombinacji itp nie bedziemy na to patrzec obojetnie i czekac kiedy bog to sam zakonczy sa miasta ze za te same metrarze placa mniej a i prezes to nie wiadomo czy w bialym ma taka kase dzis sprawdze inne spoldzielnie w bialym na necie lub ktos niech sprawdzi wydam chyba 1000 na przepisanie mieszkania rodzicow na mnie i wejde do rady bo juz nie moge na to patrzec po co robic nie bede zabieral miejsca naprawde potrzebujacym na chleb mam mesiem nie musze jezdzic lekarz za te godziny co pan prezes ma na reke max 2500 moze wiecej nagonic dyzurami i co zdziwiona zdziwiony to idz to spowiedzi a nie tu oszukujesz dzis rekolekcje swiete
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: spółdzielnia mieszkaniowa dodaj swoje zdanie 2011/12/18 20:31 #236

  • użytkownik
  • użytkownik Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 46
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: 6
Chłopie co ty ćpasz, że masz takie pomysły?? Daj trochę :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.080 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram