REKLAMA

 

TEMAT: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2013/03/15 09:33 #2766

  • chris
  • chris Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 85
  • Thank you received: 8
  • Oklaski: -5
waldano napisał:
bez komentarza chlopaku palikota
Nie trafiłeś kolego,akurat Palikot i jego ruch to nie moja bajka.Nie jestem też antyklerykałem.Tak jak wiekszość,tradycyjnie,jestem ochrzczony,katolik.Co nie znaczy,ze ten fakt nie upoważnia mnie do samodzielnego myslenia.Tym bardziej o sprawach,które dotyczą rzeczywistości,która mnie otacza.Łatwo jest tłuc na okrągło puste hasła,które niczego nowego nie przynisą.Żyjemy tu,konkretnie,w Dąbrowie Białostockiej.I to my mamy rozwiazywać nasze problemy.Gmina jest biedna,bo nie ma powaznych biznesów,które wzbogaciłyby budżet gminny.Więc trzeba szukać tej brakującej kasy.Bo z nieba nam nie spadnie. :cheer: :woohoo: :)
Ramaja,ooo,ramaja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2013/03/15 14:24 #2769

  • antonio
  • antonio Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Thank you received: 4
  • Oklaski: 0
Tak z nieba nie spadnie, to fakt nie zbity. Ale co władza robi, żeby wspomóc biznes? NIC! Nie chcę tutaj wymieniać nikogo z nazwiska, ale zobaczcie ile budynków wielkich hal itp, tak gdzie niegdyś byłą produkcja zostało wykupione. Czy ktoś tym ludziom pomógł? Zwolnił z podatku? Dał jakieś ulgi? NIE. Trzeba tylko dobić dobić dobić. I dla tego biznes w dąbrowie nie kwitnie. Nie ma nowych miejsc pracy, bo i władza nie daje ku temu NIC.

Co do nauki religii to samego pomysłu nie będę komentował. Ale zauważ że twoja metoda to zwalnianie w jednym miejscu katechetów a pozostawienie tych którzy teraz są do zwolnienia. Co za tym idzie z jednego "dramatu" zrobisz dramat innych. Należy poszukać rozwiązania gdzie indziej. Moim zdaniem jedynym słusznym jest połączenie szpitali. Jedna administracja, jeden dyrektor ( w dąbrowie na miejscu ewentualnie jakiś wice co by pilnował na miejscu wszystkiego ), wtedy ma to sens. Szpital dla szpitala nie będzie wyrywał środków z NFZ.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): chris, monikaa

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2013/03/17 11:16 #2799

  • chris
  • chris Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 85
  • Thank you received: 8
  • Oklaski: -5
Zgadzam sie z przedmówca,że władze gminy nie robia nic,żeby rozruszać działalność gospodarczą.Prosty przykład,kolega wystąpił z propozycją otwarcia kręgielni z prawdziwego zdarzenia w jednym z geesowskich budynków.Oczywiście,fiasko.Jak sie nieoficjalnie pózniej dowiedział,budynek jest "zaklepany"dla kogoś innego.Stoi pusty i nieuzywany do dzisiaj.Burmistrz i jego przyboczni,swje siły i umiejętności wykorzystują do wspólnej adoracji.Nie ma konkretnego,dalekowzrocznego planu rozwoju.To c jest teraz,to prowizorka.Szpitale?Oczywiście,racja,wystarczy jedna mądra inicjatywa.A pensja Gniazdowskiego można przeznaczyć dla ,z pewnościa,trzech uzytecznych pracowników.Religii uczą księża,więc im krzywda by sie nie stała. :whistle: :woohoo: :whistle:
Ramaja,ooo,ramaja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2013/03/17 11:52 #2800

  • dąbrowianin
  • dąbrowianin Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 52
  • Thank you received: 19
  • Oklaski: 7
chris napisał:
Zgadzam sie z przedmówca,że władze gminy nie robia nic,żeby rozruszać działalność gospodarczą.Prosty przykład,kolega wystąpił z propozycją otwarcia kręgielni z prawdziwego zdarzenia w jednym z geesowskich budynków.Oczywiście,fiasko.Jak sie nieoficjalnie pózniej dowiedział,budynek jest "zaklepany"dla kogoś innego.Stoi pusty i nieuzywany do dzisiaj.Burmistrz i jego przyboczni,swje siły i umiejętności wykorzystują do wspólnej adoracji....Religii uczą księża,więc im krzywda by sie nie stała. :whistle: :woohoo: :whistle:

Chris, co ma Burmistrz i jego przyboczni do budynku GS. Piszesz takie androny tylko, dlatego, żeby przyłożyć Burmistrzowi. Kolego majątkiem GS rządzi jaśnie nam panujący Pan Prezes Kazek M.. Więc kto jest winny temu, ze budynek stoi pusty i jak sam stwierdzasz "zaklepany" dla kogoś innego. A może za mroźna końcówkę marca też odpowiada Pan Burmistrz? Co do nauczania religii - tak krzywda księżom się nie stanie, tylko jak Ty, szary, zwykły obywatel chcesz zmienić konkordat ( to taka umowa między rządem RP a Watykanem). Wiedziałeś o tym?
Ostatnio zmieniany: 2013/03/17 11:53 przez dąbrowianin.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2013/03/17 12:24 #2801

  • chris
  • chris Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 85
  • Thank you received: 8
  • Oklaski: -5
Akurat tak sie składa,ze wiem co to jest konkordat.I radzę ci drogi dabrowianinie go przeczytac.Tam jest jasno i wyrażnie napisane o rozdziale Kościoła i państwa.Nauka religii w szkole została wprowadzona za czasów jaśnierządzących panów z SLD.W ramach przypodobania sie chierarchom kościelnym,w zamian ci mieli poprzeć opinię społeczna o słuszności wstapienia Polski do unii.Sięgnij pamiecia w niedaleka przeszłość kolego,to zobaczysz czy mam racje czy nie.A dzisiaj,raz,że sa wydawane miliony na katechetów,dwa,te katechezy,to indokrynacja młodzieży,zero kontroli władz oswiatowych.Czyli krótko mówiąc-Kościół łamie podpisany konkordat.Do burmistrza nie mam nic osobistego.Po prostu trzeba go zmotywować do pracy.Bo czas leci a u nas nic sie nie dzieje.Oprócz dorocznego bigosu,Dabrowa i gminanic nie ma.Nie widzisz tego? :woohoo: :lol: :silly:
Ramaja,ooo,ramaja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2013/03/17 13:56 #2802

  • dąbrowianin
  • dąbrowianin Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 52
  • Thank you received: 19
  • Oklaski: 7
Kolego, czy winę za to ponosi Hanna Suchocka, czy SLD to i tak tego nie zmienisz. Co do rozdziału władzy w gminie i w GS to tak, jak z rozdziałem Kościoła i Państwa. Budynek jest własnością GS i kto ich zmusi, żeby wydzierżawili, Burmistrz? Widzę co się dzieje w gminie, ale nigdy nie odnoszę tego do corocznego bigosu.Ja nie uczyłem się religii w szkole, tylko w salce katechetycznej i nikt mnie nie indoktrynował. A Ty kolego mieszasz wszystko, jak w bigosie na Dni Dąbrowy - SLD, Kościół, Burmistrza, młodzież, indoktrynację, władze oświatowe i ...
PS.
Doktryna -Indoktrynacja, indoktrynować, indoktrynowanie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2013/03/17 18:09 #2807

  • chris
  • chris Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 85
  • Thank you received: 8
  • Oklaski: -5
Wiesz,dąbrowianin,widze,że po prostu z toba nie ma sensu dyskutować.Po kolei wyjaśniłem swój punkt widzenia,w miare logicznie.Forum ma ten przywilej,że kazdy może przedstawić swój punkt widzenia.I ja to szanuję.Trwaj w swoim błogim przekonaniu,drogi współmieszkańcu.Tradycyjne 100 lat a nawet jeden dzień dłużej. :) :) :)
Ramaja,ooo,ramaja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2013/03/17 18:59 #2810

  • Mała
  • Mała Avatar
Chris, startuj w przyszłym roku w wyborach. Pokażesz wszystkim, jak należy rządzić. Zresztą masz już pierwszy punkt programu wyborczego: zburzyć dom kultury i sushi zamiast bigosu na Dniach Dąbrowy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2013/03/17 20:04 #2814

  • dąbrowianin
  • dąbrowianin Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 52
  • Thank you received: 19
  • Oklaski: 7
"Wiesz,dąbrowianin,widze,że po prostu z toba nie ma sensu dyskutować'".

No widzisz i już podyskutowaliśmy, jaki z Ciebie dyskutant, jak po trzech postach obrażasz się na moje argumenty. Twoje mogą być, ale mój, w którym pokazuję brak jakiegokolwiek związku miedzy rządami Burmistrza, a wynajęciem pustego budynku GS, już nie pasuje.Ja w przeciwieństwie do Ciebie, mogę dyskutować z Tobą do końca świata i jeden dzień dłużej.

No chyba, że obraziłeś się za to,że pokazałem Tobie błędnie napisany wyraz.

Jak w 2015 roku, zamiast bigosu będzie sushi, to wiadomo, że Ty wygrałeś wybory.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2013/03/22 17:26 #2835

  • łechtaczka
  • łechtaczka Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 18
  • Oklaski: -5
Cześć wazeliniarze trochę mnie nie było ale już wróciłem:) A wam chyba ktoś zakazał pyskowania na forum, co?? Ciekawe kto i dlaczego??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2013/03/23 12:16 #2839

  • Sokólczanka
  • Sokólczanka Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 1
Bardzo inteligentny wpis...
łechtaczka napisał:
Cześć wazeliniarze trochę mnie nie było ale już wróciłem:) A wam chyba ktoś zakazał pyskowania na forum, co?? Ciekawe kto i dlaczego??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): dąbrowianin

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2013/04/13 09:58 #2880

  • łechtaczka
  • łechtaczka Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 18
  • Oklaski: -5
Czy to prawda, że w planach jest otwarcie Punktu Zbiórki Odpadów Komunalnych na placu gospodarki komunalnej przy Generała? Prawdopodobnie będzie można zwozić akumulatory, chemikalia, opakowania po opryskach i inne ciekawe rzeczy. Radni i Burmistrz chcą zrobić wysypisko pod oknami bloków w środku miasta – super pomysł. Jestem za.
Ostatnio zmieniany: 2013/04/13 09:59 przez łechtaczka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2013/04/13 10:07 #2881

  • łechtaczka
  • łechtaczka Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 18
  • Oklaski: -5
Od razu widać, że nasi radni i Burmistrzowie to tęgie głowy. Wymyślić coś tak genialnego nie każdy by potrafił. Trzeba mieć iloraz inteligencji co najmniej z 20, a kto wie może i więcej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.079 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram