REKLAMA

 

TEMAT: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy.

Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2012/04/14 18:20 #1127

  • kinga
  • kinga Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Tu zamieszczamy pytania -może ktoś odpowie, a jak nie to je zadam na sesjach rady i tu odpisze.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2012/04/14 21:07 #1129

  • mm
  • mm Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 118
  • Thank you received: 18
  • Oklaski: 16
Piotrze tylko zapamiętaj, że sesja zaczyna si punktualnie o godz. 10!!!!!!!!!!!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2012/04/21 16:08 #1142

  • Mieszk@nk@
  • Mieszk@nk@ Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 40
  • Thank you received: 11
  • Oklaski: 0
Proszę spytaj się o kilka kwestii:
- Czy jest szansa, że powstanie plac zabaw dla najmłodszych (tak jak powstały na Krzyżanowskiego czy Kasztanowej ) na terenie SM? Albo koło garaży/stadionu ( można by zrobić na górce tam pomiędzy garażami, a stadionem... ).
- Czy gmina planuje wybudować bramkę na boiska gimnazjum, tak żeby można było z nich korzystać ( z tego co czytałam w "Głosie Dąbrowy" sprawa poruszana wiele razy).
- Czy to prawda, że powstanie boisko koło garaży od strony "wiatraka".
- Jak mają się sprawy z kanalizacją na terenie Spółdzielni (w "Głos Dąbrowy" było napisane, że taka sprawa jest ale nigdzie nie doczytałam w końcu kto odpowiada za zalewanie naszych piwnic).

Powodzenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2012/04/21 17:01 #1143

  • mm
  • mm Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 118
  • Thank you received: 18
  • Oklaski: 16
Z tego co mi wiadomo sprawa kanalizacji na osiedlu SM została rozpoczęta przy bloku nr 9 na Południowej, ale niestety "rewolucja lutowa" przerwała te działania.W styczniowej rozmowie z byłym panem prezesem M.G. też obiło mi się o uszy, że w najbliższej przyszłości miał powstać osiedlowy plac zabaw i wiele innych pożytecznych rzeczy dla mieszkańców. Ale to już nieaktualne, ponieważ mamy nowe władze, a ta jak na razie zadowolona, że pozbywa się mądrzejszych od siebie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Ultra

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2012/04/22 11:42 #1144

  • zenek
  • zenek Avatar
  • Offline
  • User is blocked
  • Posty: 1
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: -1
Mieszkanka jest meil na stronie gminy napisz do nich i tu pózniej napisz co ci odpisali.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hela2

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2012/04/22 13:19 #1145

  • mm
  • mm Avatar
  • Offline
  • Ekspert
  • Posty: 118
  • Thank you received: 18
  • Oklaski: 16
O, Piotrek dzisiaj Zenkiem????? A zaczynał ten temat od "kingi"?????
Ostatnio zmieniany: 2012/04/22 13:20 przez mm.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2012/04/24 13:58 #1147

  • Obiektywny
  • Obiektywny Avatar
  • Offline
  • Młodszy forowicz
  • Posty: 39
  • Thank you received: 7
  • Oklaski: -4
Przydałoby się powiększyć niektóre parkingi na osiedlu oraz zrobić jeden większy ażeby można było zaparkować np. autobus :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2012/04/27 22:26 #1153

  • Mieszk@nk@
  • Mieszk@nk@ Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 40
  • Thank you received: 11
  • Oklaski: 0
Piotrze i jak odpowiedzi na moje pytania? Burmistrz coś odpowiedział? Czy odpowie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2012/04/28 09:34 #1154

  • dociekliwy
  • dociekliwy Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 11
  • Oklaski: -4
Pytanie do Burmistrza Dąbrowy Białostockiej.
Dlaczego Gmina sprzedaje działki pod budowę domu na nowej ulicy Popiełuszki a teraz się dowiadujemy, że nie będzie tam asfaltu w tym roku. Jak kupowałem działkę mówiono, że wszystko będzie ok, teraz pracownicy gminy mówią że wszystko się wyjaśni i droga będzie ale nie wiedzą kiedy. Czy nie powinno odbywać się to nieco inaczej? Moim zdaniem najpierw powinno się przygotować działki do sprzedaży, tj. zrobić drogi dojazdowe, uzbroić w wodę i prąd a dopiero potem sprzedawać te działki. W Dąbrowie odbywa się to zupełnie inaczej. Najpierw naciąga się mieszkańców na kupno działek a potem się ich unika, mówiąc że wszystko będzie dobrze, chociaż nie wiadomo kiedy. Próbowałem się dowiadywać niestety nikt nic konkretnego nie wie. Może szanowny portal zechciałby się przyjrzeć tej sprawie nieco bliżej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2012/04/28 09:59 #1155

  • Ultra
  • Ultra Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 41
  • Thank you received: 19
  • Oklaski: 5
dociekliwy napisał:
Pytanie do Burmistrza Dąbrowy Białostockiej.
Dlaczego Gmina sprzedaje działki pod budowę domu na nowej ulicy Popiełuszki a teraz się dowiadujemy, że nie będzie tam asfaltu w tym roku. Jak kupowałem działkę mówiono, że wszystko będzie ok, teraz pracownicy gminy mówią że wszystko się wyjaśni i droga będzie ale nie wiedzą kiedy. Czy nie powinno odbywać się to nieco inaczej? Moim zdaniem najpierw powinno się przygotować działki do sprzedaży, tj. zrobić drogi dojazdowe, uzbroić w wodę i prąd a dopiero potem sprzedawać te działki. W Dąbrowie odbywa się to zupełnie inaczej. Najpierw naciąga się mieszkańców na kupno działek a potem się ich unika, mówiąc że wszystko będzie dobrze, chociaż nie wiadomo kiedy. Próbowałem się dowiadywać niestety nikt nic konkretnego nie wie. Może szanowny portal zechciałby się przyjrzeć tej sprawie nieco bliżej.

Rozbawiłeś mnie. :lol: A kupiłeś działkę przy której jest asfalt? Czy nie? Widziały gały co brały.
Heh... Rozbrajają mnie ludzie. To tak jakby za 100lat powstało tam obok lotnisko i poligon wojskowy a Pan powie, że jak kupował to nie miało być B) Chciałeś mieć uzbrojoną i z asfaltem to było w takim miejscu i za odpowiednią cenę kupić a nie teraz narzekać :woohoo:
Tak jakby kupić auto z porysowanym bokiem i po kupnie z tą wadą poprosić o pokrycie kosztów lakiernika. Chore? Chore :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): mm, Obiektywny

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2012/04/28 10:12 #1156

  • dociekliwy
  • dociekliwy Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 11
  • Oklaski: -4
Wcale nie chore Panie Ultra. Jak kupowałem działkę mówiono mi, że w tym roku droga będzie uzbrojona i utwardzona asfaltem. Teraz wciskają mi, że nie wiadomo kiedy to zostanie zrobione. Planuję rozpocząć budowę a do działki nie mam którędy dojechać. Po prostu gmina "trochę" mnie wprowadziła w błąd. Myślę, że nie tylko mnie bo z tego co wiem to już kilka osób kupiło tam działki od gminy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2012/04/28 10:58 #1157

  • Ultra
  • Ultra Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 41
  • Thank you received: 19
  • Oklaski: 5
A masz to na piśmie? Jak tak to polecę prawnika i po sprawie :) ale jak kupowałeś na słowo to sam sobie winny. Na pewno też zakup działki przed wylanym asfaltem jest niższy niż będzie gdy go tam wyleją :angry:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2012/04/28 11:19 #1158

  • Mieszk@nk@
  • Mieszk@nk@ Avatar
  • Offline
  • Senior forum
  • Posty: 40
  • Thank you received: 11
  • Oklaski: 0
A to zastanawiające bo nie pamiętam, w którym sprawozdaniu z rady gminy pytanie zadawał jakiś mieszkaniec gminy. I droga ma być ukształtowana w tym roku z tego co pamiętam. Po za tym nie wiem co się stresujesz ( zresztą moi znajomi co też kupili też są w stresie więc widać tak mają wszyscy). Przecież jak zbudujesz dom i tak musi rok przestać. W tym roku się nie wprowadzisz nie ma możliwości. Do tego chyba zapomniałeś o takich ulicach jak Świerkowa czy Wierzbowa. Mam tam znajomego to już od kilku lat czeka na asfalt. A zadowoleni byli by chociażby z podsypki. Pewnie na Popiełuszki szybko asfaltu nie będzie tak obiektywnie na to patrząc.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2012/04/28 12:39 #1159

  • dociekliwy
  • dociekliwy Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 11
  • Oklaski: -4
Na piśmie tego nie mam, masz całkowitą rację. Uważałem że powaga urzędu wymaga tego, że słowa wypowiedziane powinny być prawdziwe. Więc skoro pracownicy gminy mówią, że w tym roku będzie asfalt, woda i prąd to uznaję to za prawdę. Gdybym kupował od prywatnej osoby na pewno bym się zabezpieczył. A tu nagle po sprzedaży działki odwracają kota ogonem i kręcą, że droga będzie, ale nie wiadomo kiedy. Poza tym nie interesuje mnie ulica Świerkowa czy Wierzbowa, interesuje mnie tylko i wyłącznie ulica Popiełuszki. Pracownicy gminy wprowadzili mnie w błąd i tylko to mnie boli nic więcej. Gdyby na początku było powiedziane, że droga będzie za 50 lat nie miałbym pretensji do nikogo. Jednak skoro władza kłamie prosto w oczy a później się tego wypiera to jest trochę nie w porządku. O nic więcej nie mam pretensji, tylko i wyłącznie o to, że mnie oszukano.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie do burmistrza lub urzędu gminy. 2012/04/28 20:48 #1160

  • Calypso
  • Calypso Avatar
  • Offline
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Thank you received: 1
  • Oklaski: 0
Dzisiejszych czasach nie można ufać nikomu. Trzeba wszystko mieć na piśmie, nawet jeżeli chodzi o błahe sprawy.
A co do drogi, kanalizacji i innych mediów trzeba się uzbroić, ale w... cierpliwość.
Pozdrawiam
Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.081 seconds

REKLAMA

 

Facebook

Instagram